Wederom een fantastische avond van deze fijne vogel!
EF (SWE)
Na 4 EP's en 2 albums was Ef het typische post-rock stramien beu en gingen ze in 2009 op zoek naar iets nieuw.
Ze wilden iets anders maken, de muziek een stap verder ontwikkelen tot een interessanter geheel.
Het resultaat kan je horen op hun nieuw album 'Mourning golden morning', dat op 1 april uitkwam!
http://www.myspace.com/ef
ANSATZ DER MASCHINE
Oorspronkelijk ontstaan als een experimenteel project van Mathijs Bertel en Alexander Baert, maar al snel uitgegroeid tot een vierkoppige live-band.
Ze spelen een mix van clicks 'n' cuts, akoestische geluiden, samples uit het dagelijse leven en bewerkt op alle mogelijke manieren. Boeiend luistervoer voor de liefhebbers van warme electronische muziek.
http://www.myspace.com/ansatzdermaschine
SAY HELLO TO MY KIDS
Deze Jongens creëren een prachtige sfeer met een mix van echte instrumenten en softwaregestuurde blips en blobs. Dit is zeker geen gewone band, hoewel hun teksten wel doen denken aan het dagelijks leven. Rozengeur en manenschijn, maar ook de minder lekker geurende momenten. Een vergelijking is moeilijk te maken, maar als het moet, denken wij aan Explosions In The Sky meets Pink Floyd, met een opkomend onweer in de achtergrond.
http://www.myspace.com/sayhellotomykids
Inkom 8 euro VVK (fnac) 12 euro ADK
Start 20u00
