Home

Kalender

Vrijwilligers

  • Vrijwilliger
  • Tapteam
  • Promo
  • Techniek
  • Logistiek
  • Voorbouwpermanentie
  • Permanentie
  • Organiseren

Verhuur

  • Algemeen
  • Danszaal
  • Repetitieruimte
  • Polyvalente lokalen
  • Concertzaal
  • Reserveer


Media

Over kavka

  • Even voorstellen
  • Geschiedenis
  • Missie en Visie

Praktisch

Kavka Jongerencentrum - Oudaan 14, 2000 Antwerpen - 03/290.88.17 - info@kavka.be
Kavka is hier.

Openingsuren


Onthaal Kavka:
Ma-vrij: 10u - 22u
Za: 13u - 22u
Zondag: gesloten

Onthaal Zappa:
Ma-do-vrij: 10u-17u
Op dinsdag, woensdag en in het weekend gesloten.

Graag een afspraak maken ivm 
de huur van de concertzalen!

Wie is Wie?


Coördinator events/programmatie:
 Jan Maas
jan@kavka.be, 0489 68 08 26
Zakelijk co√∂rdinator:  Thomas Backx
thomas@kavka.be, 0486 25 53 15
Administratie: Naomi Hiel
naomi@kavka.be, 0499 22 04 18
Communicatie: Jana Poppelaars
jana@kavka.be, 0489 51 74 93
Competenties en vrijwilligers: Petra Samuels
petra@kavka.be, 0488 40 96 95
Gebouwen en logistiek: Frank Saint-Ghislain
frank@kavka.be, 0494 46 49 87
Instructeur logistiek: Jonathan 
jonathan@kavka.be, 0484 63 57 68
Onthaal/projecten
ming@kavka.be, 0486 15 86 90
Programmatie Kavka
niels@kavka.be, 0498 18 14 59
Programmatie Zappa
mathieu@kavka.be, 0485 14 18 28
Techniek: 
jan.techniek@kavka.be, 0485 13 01 73

Zappa - August Leyweg 6, 2020 Antwerpen Kiel - 03/290.88.17 - info@kavka.be

Zappa is hier.